Instagram Videolara Reklam verme Özelliği

avatar

Ömer Faruk Yılan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son zamanlarda çıkan duyumlar göre instagram video reklam ekleme özelliği geliyor. instagram  reklam nasıl ekleniyor. instagram  yeni  güncellmesi ne zaman gelecek. Reklamlar Canlı yayınlarda ise dijital rozetlerle satılacak. Youtube’a ciddi şekilde rakip olmaya hazırlanan Instagram, reklam gelirlerinin yüzde 55’ini kullanıcılara dağıtacağı idea ediliyor.

Son zamanlarda çıkan duyumlar göre instagram video reklam ekleme özelliği geliyor. instagram  reklam nasıl ekleniyor. instagram  yeni  güncellemesi ne zaman gelecek.İlk önce Reklamlar Canlı yayınlarda ise dijital rozetlerle satılacak. Bununla Youtube’a ciddi şekilde rakip olmaya hazırlanan Instagram, reklam gelirlerinin yüzde 55’ini kullanıcılara dağıtacağı idea ediliyor.

Son yapılan değişim ile Instagram kullanıcıları paylaştıkları videolar üzerine reklam koyacaklar. Instagram yönetim bunun üzerinden çalışmalar başladığı ifade ediliyor. Yakın zamanda herkes paylaştığı videolar reklam koyacak.

Instagram Videolara Reklam verme Özelliği

Instagram Videolara Reklam verme Özelliği

ROZET SATIŞ YAPILACAK

Instagram reklam vermek isteyenler ilk önce Rozat satış yapacak. Rozet alanların paylaşımlar en ön çekeceği düşünülüyor. İlk uygulama devreye girdiğinden kazanılan bütün para kullanıcıları verileceği düşünülmektedir.

CANLI YAYIN ORANINDA ARTIŞ

Instagram yapacağı bu değişim bir nevi Instagram ünlü olanların ekmeğin bak sürmek olacak. Instagram ünlüleri kazançlarına kazanç katması bekleniyor. Reklamların özellikle Instagram canlı yayında verileceği düşünülüyor.

 IGTV’YE REKLAM OYNATMA

Instagram yeni düzenleme ile her paylaşılan video ilk 15 saniyesi reklam sonra video gelecek. Bir nevi youtube mantığı ile işlem sürecek. Instagram bu sayede gelirin daha çok artıracağı düşünülmektedir.

Yapılacak olan değişi Instagram kullanıcıların şimdiden sevindirmeye başladı. Instagram kullanıcılar bu sayede para kazana bilecekler.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Sektöre uygun WordPress Tema seçimi yaparken neler dikkat edilir!